КРУПИ ЦІЛОЗЕРНОВІ органічні ЖИТТЄДАЙНІ

Гру.14.2017

Виготовлені за правилом (принципом) не зашкодь.

Основна мета переробки “не зашкодь” – полягає у збереженні найціннішого: шкірки, так званому алейроновому шару та зародку – яких створила природа.

крупа амарантова цілозернова
крупа ГОЛОМШІ (спельти) цілозернова
крупа пшениці Чорнозерної цілозернова
крупа пшениці Білозерної цілозернова
круна пшениці Червонозерної цілозернова
крупа конюшинна цілозернова
крупа ячменю голозерного цілозернова
крупа вівса голозерного цілозернова
крупа гречана зелена (з власної органічної гречки) цілозернова
крупа чорнушки дамаської (чорногог кмину, нігели, калінджі) цілозернова
крупа гуньби (грибної трави), (пажитнику, фенугреку, шамбали, трігонели) цілозернова

Як показують результати наукових досліджень зерна:
1. Найбільшу біологічну цінність для організму (здоров”я) людини є ціле (цілісне) зерно, не піддане високотехнологічній переробці, яка змінює не тільки структуру і склад, але і самі природні (корисні) властивості зерна.
2. Найвища концентрація корисних для травлення їжі і здоров”я людини біологічно активних компонентів (харчових волокон, вітамінів, мінеральних речовин, незамінних амінокислот і ін.) є в периферійних частинах зерна (плодових і насінних оболонках, зародку, алейроновому і субалейроновому шарах). Саме ж “борошнисте тіло” (центральна частина ендосперму) є областю концентрації крохмалистих речовин (переважно гліадин і глютенін) і ніякої біологічної цінності, з точки зору дієтології (оздоровчого харчування), для організму людини не являє.

Висновок: Доцільно, з точки зору організації правильного харчування і здорового раціону, використання в їжу, а також для приготування різноманітних харчових продуктів (каш, супів, хліба, випічки, макаронних і ін. виробів) лише неочищеного (нерафінованого, не шліфованого) зерна, разом з периферійними його частинами (зародком, плодовими і насіннєвими оболонками, алейроновим шаром і ін.). Це в значній мірі збільшує біологічну цінність споживання страв і продуктів харчування, сприяючи, тим самим, профілактиці більшості “хвороб 21-го століття”, в першу чергу ожиріння, цукрового діабету, захворювань серця і судин, алергічних реакцій і деяких інших хвороб, пов’язаних з порушенням обмінних процесів в організмі людини.

ФГ КОСТІВ / ЖИТТЄДАЙНЕ ВИРОБНИЦТВO: РІСТ рослин на ПОЛЯХ;
КРУПИ ЦІЛОЗЕРНОВІ – ЖИТТЄДАЙНІ органічні